Ciekawe cytaty

Felicity, zawiodłaś tego omleta.

Oliver

Filmiki

Arrow S05E07 online

Serial „Arrow” to nowoczesna ekranizacja komiksów DC Comics. Twórcy pozwolili sobie jednak na znaczne rozszerzenie historii i wprowadzenia własnych wątków.

Arrow – to nazwa serialu, ale też przydomek głównego bohatera, Olivera Queena, który po pięciu latach spędzonych na „bezludnej” wyspie, wraca do domu z misją powierzoną przez ojca. Jego czynom przyświeca jeden cel – uratować rodzinne miasto, Starling City. Jak sam twierdzi, żeby to zrobić musi się stać kimś innym, czymś innym.

Jego bliscy dostrzegają zmiany jakie w nim zaszły, ale nie są w stanie zrozumieć co przeżył. Dla nich staje się on tajemniczy, dla nas nie do końca. Twórcy serialu oprócz scen z jego obecnego życia, ukazują naszym oczom wspomnienia, które mu doskwierają, ale w wielu sytuacjach także pomagają rozwiązać swoje kolejne problemy. Oliver nie jest w stanie poświęcić się całkowicie ratowaniu miasta, dlatego jest zmuszony prowadzić podwójne życie. Nabyte umiejętności podczas nieobecności w Starling City, ułatwiają mu chronienie ludzi w mieście, a zbiegiem czasu znajduje także pomocników. Nie jest on jednak jedyną osobą, która jest szczególnie uzdolniona. Często jego przeciwnicy także są dobrze przygotowani do walki.

Aby zrozumieć fenomen tego serialu, trzeba po prostu to zobaczyć!

Ankieta

Ulubiona serialowa postać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...